REFERENCIE


Ďakujem všetkým, ktorí mi zaslali svoje referencie. Neváhajte ani vy a napíšte mi email, ako ste boli spokojní s mojimi službami, prípadne, čo by ste radi vylepšili.

Mária Brichtová

"Srdečne ďakujem p. Mikušovej za profesionálne ošetrenie, rady a jej prístup. Ďakujem náhode, že som sa o nej dozvedela a po čase som sa odhodlala ju navštíviť. Doporučujem návštevu u nej. A teším sa, že ju zase budem môcť navštíviť."

Agata Adamcová

"Chcela by som Vám touto cestou poďakovať za uzasnu starostlivost a profesionalny pristup akym pristupujete ku Vasim zakaznikom. Bola som velmi spokojna s osetrenim
a urcite vrelo doporucujem sluzby ktore poskytuje Medic-Pedik.
Prajem Vam vela vernych a spokojnych zakaznikov."

Lenka Gulárová

"Pani Mikušová je skvelá odborníčka, ktorá vie nielen pomocť od ťažkostí, ale vie aj dodať kus dobrej nálady. Vraciam sa od nej vždy spokojná a výborne naladená a nieje nad to, keď sa človek cíti skvelo. Vrelo odporučujem."

Mirka Poláková

"Odporúčam kreslo pani Mikušovej každému, kto má zdravotný, alebo kozmetický problém. Profesionálnym prístupom k problému a kvalitným ošetrením odstráni takmer všetky ťažkosti. Okrem kvalitného servisu pani Mikušová, každému klientovi poradí, ako sa ďalej starať o svoje chodidlá a dá kus dobrej nálady."

Stuparovičová

"Chcem poďakovať pani Mikušovej za ošetrenie palca na nohe, s ktorým si už nevedel poradiť ani chirurg. Ďakujem."

Ing. Silvia Vilémová

"Každý, kto mal niekedy zdravotný problém týkajúci sa nôh alebo rúk, nechtov či pokožky, vie aké to je nepríjemné. Treba prekonať ostych a navštíviť Medic-Pedik, kde p. Mikušová robí zázraky. Pomôže Vám vyriešiť Vaše problémy a poradí i v mnohých iných zdravotných záležitostiach, ktoré možno vyliečiť prírodnou cestou."